RATTAN ÇANTA

Rattan Hasır Çanta Modelleri ve Fiyatları Türkiye'nin Çanta Satış Sitesi Hasircanta.com'da! Rattan Çantalar ile Şıklığına Şıklık Kat!


Modaya uymak ve şık görünmek birçok kadının vazgeçemedikleri unsurlardan bir tanesidir. Söz konusu bir de giysiler olduğunda kadınlar nasıl göründüklerine bir hayli önem vermektedirler. Bu konuda kıyafetlerin tamamlayıcısı ise aksesuarlar ve tabi ki çantalardır. Birçok kadın nasıl kıyafetler giydikleri kadar kıyafetlerini kombin yaptıkları çantalara da önem vermektedirler. Son zamanlarda modanın vazgeçilmez çantaları olarak hasır çanta modelleri de kadınların sıkça tercih ettikleri çanta modelleridir. Hasırdan yapılan birçok farklı modelde çantalar yer almaktadır. Kadınlar bu modeller arasında kendilerine en uygun tarzda çantalar kullanarak kombinelerini tamamlayabilmektedirler.

Kadınlar hasır modasına uymak ve kombinelerini en şık şekilde tamamlamak istediklerinde Rattan çanta modelleri kullanarak isteklerini gerçekleştirebilmektedirler. Bu modeller son derecede şık ve birçok kadının tercih ettikleri çanta modelleri arasında yer almaktadır. Astarları geleneksel Endonezya batik kumaşları kullanılarak yapılmaktadır. Doğal ve sade bitki örtülerine özel olan Rattan bitkileri kullanılarak hazırlanmaktadırlar. Askıları genellikle deri kullanarak yapılmaktadır ve ayarlanabilir özelliklere sahip olmaktadır. Bu çantaların her biri gerekli olan kaliteli kontrol sağlanmaları ardından müşterilere gönderilmektedir. Böylelikle de satın alan müşterilerin bu son derecede kaliteli çantalardan hiçbir şekilde şikâyetçi olmamaları sağlanmaktadır. Özel dokuma bu çantalara sahip olan kişiler son derecede sade ve dikkat çekici bir şekilde kıyafetlerini tamamlayabilmektedirler.

Bu çanta modellerine hem son derecede kaliteli hem de son derecede uygun fiyatlı olarak sahip olmak isteyen kişiler online satın al seçenekleri sayesinde oldukça kolay bir şekilde satın alabilmektedirler. Hasır çanta modasına uymak ve en kaliteli, en güzel çantalara sahip olmak isteyen kişiler bu adresten istedikleri çanta modellerine oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmektedirler. Gerek kaliteli olması gerek el işçiliği gerekse de en uygun fiyatlar ile satılması sayesinde alan kişiler çantalardan her daim son derecede memnun kalmaktadırlar. Hasır çantalarda kullanılan malzemelerin son derecede kaliteli malzemeler olması sayesinde ezilme ya da yıpranma gibi durumlar da söz konusu olmamaktadır. Böylelikle de bu çantalara sahip olan kişiler aldıkları çantaları herhangi bir sorun yaşamadan uzun süre boyunca kullanabilmektedirler.

 


Ürün Karşılaştır (0)


Yeni Tasarım Rattan Çanta

Yeni Tasarım Rattan Çanta

250,00TL Vergiler Hariç: 250,00TL